Rankų darbo papuošalai iš aukso Kategorija: Juvelyrika, Straipsniai
Data: 2016 vasario 29

Rankų darbo papuošalai iš aukso tai specialiai Jums pagaminti vienetiniai ir unikalūs dirbiniai. Rankų darbo papuošalai iš aukso yra nuo seno vertinami dėl savo išskirtinumo ir kokybės, jie unikalūs savo forma, apdirbimu, spalva.

Populiariausi rankų darbo papuošalai iš aukso:

 • Grandinėlės;
 • Apyrankės;
 • Žiedai;
 • Pakabukai;
 • Auskarai;
 • Sąsagos;
 • Sagės;

Kodėl verta rinktis auksinius rankų darbo papuošalus?

Rankų darbo papuošalai iš auksoPapuošalai gaminami būtent Jums. Aukso dirbiniai yra gaminami tik Jums: atsižvelgiama į Jūsų pageidavimus, norus, todėl galite būti tikri, kad tokio papuošalo neturės niekas kitas.

Atsižvelgiama į papuošalo paskirtį. Rankų darbo auksiniai papuošalai yra gaminami atsižvelgiant į tai, kam jis bus skirtas. Jei auksinis papuošalas bus nešiojamas tik per iškilmingas šventes ar pobūvius, dažniausiai jis bus papuoštas brangakmeniais ar įmantriomis detalėmis. Kasdien nešiojamas rankų darbo papuošalas bus kuklesnis ir labiau tinkantis prie gyvenimo būdo.

Unikalus dizainas. Rankų darbo papuošalai gali būti gaminami ir pagal Jūsų eskizą ar papuošalo nuotrauką.

Išskirtinumas. Auksinis rankų darbo papuošalas bus išskirtinis – jo neturės niekas kitas. Pagal Jūsų pageidavimus ir norus bus parinktos vienos su kita derančios elegantiškos detalės, pritaikyta aukso praba, spalva, dydis, akmenys. Taigi pasigaminsite Jums skirtą papuošalą – nuo įprasto klasikinio, iki prabangaus, inkrustuoto brangakmeniais.

Išskirtiniai papuošimai. Gaminant rankų darbo papuošalą, galite pasirinkti, kaip norėsite jį papuošti. Tiek grandinėlės, tiek apyrankės, žiedai, sąsagos gali būti puošiami ne tik natūraliais akmenimis, tokiais kaip ametistais, kvarcu, akvamarinais, bet ir brangakmeniais: deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais, perlais. Be to, sąsagos, pakabukai, žiedai ar kiti papuošalai gali būti ir išgraviruoti.

Galite pasirinkti aukso spalvą. Be papuošimų, Jūs galite pasirinkti, iš kokio aukso bus pagamintas Jūsų papuošalas: geltonojo, baltojo, raudonojo, o gal juodojo ar kitokio aukso.

Gaminamų papuošalų įvairovė. Pagal Jūsų individualius užsakymus gaminamų papuošalų sąrašas yra itin platus. Pagal Jūsų užsakymą gali būti gaminami moteriškos, vyriškos grandinėlės, žiedai, pakabukai, auskarai, amuletai, apyrankės.

Gali būti derinami prie kitų papuošalų. Rankų darbo papuošalus tam tikromis detalėmis, pynimo būdu ar spalva daug lengviau derinti prie kitų papuošalų. Pavyzdžiui, taip gali būti sukurtas unikalus papuošalų komplektas.

Į ką atsižvelgiama prieš gaminant rankų darbo papuošalus?

 • Rankų darbo papuošalai iš auksoRankų darbo grandinėlės ir apyrankės. Kuriant grandinėles ir apyrankes, svarbu nuspręsti ir išsirinkti ilgį, storį, pynimo būdą. Derėtų apgalvoti, iš kokio aukso jie bus pagaminti, ar derės tarpusavyje.
 • Rankų darbo auksiniai žiedai. Atsižvelgiama į žiedo dydį, storį, spalvas, papuošimus. Renkantis auksinius žiedus, svarbu pasirinkti, ar jis bus modernus tiesus ar užapvalintas, blizgus, matinis ar faktūrinis. Rankų darbo žiedas gali būti papuoštas deimantais ar kitais brangiaisiais metalais, išpjaustinėtas, iškalinėtas, išgraviruotas. Rankų darbo žiedai iš aukso gali būti gaminami vestuvėms, sužadėtuvėms, kitoms progoms ar kasdienai.
 • Rankų darbo auksiniai pakabukai. Verta nuspręsti, ar jis derės prie kitų papuošalų. Pakabukai gali būti papuošti inicialais, graviūromis, brangakmeniais.
 • Rankų darbo auksiniai auskarai. Svarbiausia nuspręsti, kokiai progai jie bus skirti. Rankų darbo auskarai gali būti pjaustinėti, kalinėti, puošti įvairiais faktūriniais paviršiais, graviūromis. Auskarai gali būti inkrustuoti brangakmeniais, derinami prie kitų papuošalų, pavyzdžiui, sagės, pakabuko ar žiedo.
 • Rankų darbo auksinės sąsagos. Sąsagas labai populiaru gaminti pagal asmeninius pomėgius. Itin prabangios sąsagos gali būti puošiamos deimantais, smaragdais ar kitais brangakmeniais.