Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Tvarkomi duomenys


Juvelyras Ernestas Ramanauskas, Įm. k.: 305864101, buveinės adresas: Tilžės 89a, Šiauliai, tvarko ir saugo kai kuriuos klientų asmens duomenis siekdamas užtikrinti sklandų bei kokybišką paslaugų teikimą. Klientų asmens duomenys naudojami tik su paslaugų ir pasiūlymų teikimu susijusiais tikslais, o juos nurodyti prašoma interneto svetainėje esančioje kontaktinėje formoje arba paslaugos užsakymo metu. Visi pateikti duomenys kaupiami, tvarkomi ir saugomi šioje privatumo politikoje numatytais būdais ir tikslais.

Informacija, kurią mes tvarkome

Kontaktinėje formoje nurodyti kliento asmens duomenys yra naudojami tik paslaugų teikimo tikslais ir tik tiek, kiek yra būtina konkrečiai paslaugai ar pasiūlymui teikti. Kontaktiniai duomenys kaip telefonas, el. pašto adresas, vardas ar pavardė būtini susisiekiant su klientu ir yra surenkami tik šiam konkrečiam tikslui. Duomenys sąskaitoje faktūroje yra privalomi LR įstatymo, todėl jie užpildomi kliento pateikta informacija. Vykdant duomenų perkėlimo ar atstatymo iš atneštos techninės įrangos paslaugą visada prieš tai meistrai raštiškai patvirtina ar sutinka leisti iškelti esamus duomenis ir tik į kliento atneštą laikmeną.

Duomenų gavėjai

Visi kliento duomenys kaupiami ir saugomi nepažeidžiant asmens privatumo, ir negali būti atskleisti tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų Lietuvos Respublikos įstatymai arba klientas atsisakytų vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Kliento duomenų tvarkymas atliekamas laikantis tai reglamentuojančių Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymų.

Asmens duomenų saugojimo terminas

Kompiuterių remonto dirbtuvė išrašiusi sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas privalo saugoti jas 10 metų nuo jų išrašymo datos. Kiti internetu surinkti duomenis gali būti saugomi neribotą laiką atsižvelgiant į duomenų pobūdį.

Asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Jūsų asmens duomenys gali būti renkami, saugomi, tvarkomi, įskaitant teikiami, tiek skaitmenine forma, tiek materialiose ar popierinėse laikmenose bet kokiomis priemonėmis, įskaitant el. paštą ir interneto ryšį, kurios atsižvelgiant į tvarkomų duomenų pobūdį užtikrintų saugų tvarkymą ir užkirstų kelią neleistinai prieigai prie Jūsų asmens duomenų.

Jūsų teisės ir pareigos

Asmuo, užsisakęs paslaugas juvelyro dirbtuvėje prisiima atsakomybę už pateiktą informaciją, kuri privalo atitikti teisybę bei sutinka, kad atsako už žalą ir nuostolius, kurie gali kilti dėl melagingos informacijos pateikimo.

Jūs turite teisę reikalauti, kad Jums būtų leista susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis bei kaip jie yra tvarkomi ir prašyti tokius duomenis Jums pateikti. Vieną kartą per kalendorinius metus duomenys gali būti teikiami neatlygintinai, tačiau kitais atvejais už duomenų teikimą gali būti nustatytas atlygis, neviršijantis duomenų teikimo sąnaudų.

Jūs turite teisę reikalauti, kad juvelyras Ernestas Ramanauskas nemokamai pataisytų visus Jūsų asmens duomenų netikslumus. Taip pat Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys bei kad jie būtų atskleisti trečiosioms šalims, išskyrus jei tai reikalinga tinklalapyje nurodytoms paslaugoms teikti.

Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje blizga.lt, mes automatiškai nerenkame informacijos ar vizitų statistikos, išskyrus kontaktų formos užpildymą ar registracijos informaciją užsakymo metu.

Jūsų privatumo kontrolė

Išjungti visų svetainės slapukų nerekomenduojama, nes tai gali sukelti nepatogumus naudojantis svetaine, nebegalėsite tinkamai naudotis internetinio užsakymo paslauga.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos nuostatų ar norite pateikti prašymą dėl prieigos prie savo asmens duomenų, pataisymų ir nesutikimo, galite siųsti elektroniniu paštu info@blizga.lt. Kitu atveju – prašome kreiptis raštu. Prašyme turite aiškiai nurodyti savo vardą ir pavardę. Esant būtinybei, Jums bus pateikti detalesni paaiškinimai.

Apmokėjimas


Užpildžius užsakymo formą užsakymo metu būsite nukreipti į populiarią mokėjimų surinkimo platformą “Paysera”. Ten galėsite sumokėti avansą už norimus juvelyrinius gaminius (15% pilnos sumos) šiais būdais:

 • El. bankininkyste per šiuos bankus: “Swedbank”, “SEB”, “DNB”, “Danske Bank”, “Nordea”, “Citadele”, “Šiaulių bankas”, “Medicinos bankas”, “Lietuvos kredito unijos”
 • Lizingu per “General Financing”
 • Lietuvos paštu ir “Paypost” skyriuose
 • Parduotuvės “Maxima” kasose
 • “Lietuvos spaudos” ir “Narvesen” kioskuose
 • “Perlas” terminaluose
 • Banko skyriuje grynaisiais

Atlikę apmokėjimą gausite el. laišką su patvirtinimo informacija. Tuo pačiu el. pašto adresu taip pat informuosime ir apie tolimesnę užsakymo eigą.

 

Jei užsakymą norite atlikti bankiniu rankiniu pavedimu:

 • Duomenys apmokėjimui:
  MB Juvelyras
  IBAN: LT697300010168947303
  Banko adresas: Konstitucijos pr. 20a., Vilnius 03502
  Pavadinimas: Swedbank AB
  Swift kodas: habalt22
  Banko kodas: 73000

 

Prekių pristatymas


Sumokėjus avansą juvelyriniai gaminiai įprastai gaminami nuo 2-6 savaičių. Pristatymo trukmė priklauso nuo gavėjo gyvenamosios vietos. Galimi pristatymo būdai:

 • Nemokamas atsiėmimas mūsų salone: Tilžės 89a, Šiauliai 78113, Lietuva
 • Pristatymas kurjeriu Lietuvoje (paslaugos kaina 10 € + 5% prekės kainos už gaminio draudimą)
 • Pristatymas kurjeriu užsienyje (paslaugos kaina 20 € + 5% prekės kainos už gaminio draudimą)

Informuojame kai išsiunčiame Jūsų gaminius per “DPD” kurjerių tarnybą. Prieš pristatydamas prekes kurjeris suderins su Jumis patogų prekių pristatymo laiką. Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Prekių grąžinimas


Pagal ES (Europos Sąjungos) direktyvas, mes turime pataisyti, pakeisti Jūsų nusipirktas prekes, sumažinti jų kainą arba grąžinti pinigus, jeigu tos prekės turėjo defektų.

Saugumas


Neatskleidžiame asmeninės informacijos trečiajai šaliai, kurią  lankytojas nurodo darydamas užsakymą. Blizga.lt svetainė renka statistinius duomenis apie savo lankytojus (IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema ir t.t.). Siekiant padidinti saugumą IP adresas duomenų bazėje yra užšifruojamas, kad nebūtų galima susieti konkretaus lankytojo duomenų su IP adresu. Šie statistiniai duomenys renkami siekiant tik optimizuoti svetainės darbą, visa surinkta informacija nėra perduodama trečiajai šaliai.

Siekiant užtikrinti duomenų saugumą blizga.lt svetainėje naudojame naujausią SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatą. Tokiu būdu lankytojų asmeniniai duomenys tarp interneto naršyklės ir serverio perduodami užšifruoti, taip užkertame kelią informacijos nutekėjimui į svetimas rankas.

Informacija, patalpina duomenų bazėje yra apsaugota nuo neteisėto pašalinių asmenų prisijungimo su „Brute force“ (slaptažodžių spėliojimo) apsauga.