Papuošalai iš aukso Kategorija: Juvelyrika, Straipsniai
Data: 2016 vasario 9

Papuošalai iš aukso yra sprendimas tiems, kurie nori atrodyti ypatingai tiek per šventes, tiek ir kasdien. Auksiniai papuošalai ne tik traukia akį, bet ir dvelkia solidumu bei prabanga. Populiariausi papuošalai iš aukso yra grandinėlės, apyrankės, žiedai, pakabukai, auskarai. Šiuo metu populiariausi papuošalai yra ne tik iš geltonojo, bet ir raudonojo bei baltojo aukso.

Papuošalai iš aukso vyrams ir moterims

Papuošalai iš aukso – prabanga išskirtiniam įvaizdžiuiKaklo papuošalai iš aukso – vieni populiariausių aksesuarų, tinkančių ne tik vyrams, bet ir moterims. Auksinių kaklo grandinėlių pasiūla yra itin plati. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse galima įsigyti įvairaus ilgio, pločio ar pynimo grandinėlių, pagamintų iš geltonojo, baltojo ar raudonojo aukso. Svarbu tai, kad papuošalų gamyboje gali būti derinami du taurieji metalai, pavyzdžiui, geltonasis ir baltasis auksas, suteikiantis kaklo grandinėlei išskirtinumo ir unikalumo. Be to, tiek vyriškos, tiek moteriškos grandinėlės gali būti papuoštos ametistais, topazais, cirkoniais, kvarcais, deimantais.

Kokį papuošalą išsirinkti – kuklų ar prabangų, priklauso nuo Jūsų poreikių. Išsirinkus tinkamo ilgio, pločio, mėgstamo dizaino ir pynimo kaklo grandinėlę iš kokybiško aukso suteiksite sau išskirtinumo ir prabangos. Grandinėlės vyrams ir moterims būna įvairių dydžių, raštų, pločių, todėl tinkamą grandinėlę, tinkančią gyvenimo būdui ir stiliui, nesunkiai gali išsirinkti net įmantriausią skonį turintis asmuo.

Apyrankės iš aukso – ir šventėms, ir kasdienai

Auksinės apyrankės – dar vienas būdas pasipuošti. Jos savo populiarumu nenusileidžia grandinėlėms. Auksinių apyrankių pasirinkimas taip pat yra platus: galima rinktis įvairių formų, storių, ilgių, formų apyrankių. Apyrankes, kurios gali būti smulkios ir plačios, patartina derinti su grandinėle. Kaip ir auksinės grandinėlės, kuriant apyrankių dizainą, gali būti derinami skirtingi taurieji metalai. Apyrankės iš aukso, tinkančios tiek vyrams, tiek moterims, pagyvina stilių, suteikia solidumo. Apyrankės, kaip ir grandinėlės, gali būti skirtos ne tik šventėms, pobūviams, bet ir kiekvienai dienai.

Auksiniai žiedai tinka ne tik vestuvėms

Papuošalai iš aukso – prabanga išskirtiniam įvaizdžiuiKaip ir grandinėlės bei apyrankės, auksiniai žiedai tinkami pasipuošti abiejoms lytims. Auksiniai žiedai moterims gali būti išgraviruoti, papuošti masyvia arba kuklia akute iš brangakmenių. Labai populiarūs auksiniai žiedai yra su ametistais, topazais, cirkoniais, kvarcais, deimantais, perlais. Vyriški geltonojo aukso žiedai neretai derinami su baltuoju auksu, papuošiami baltų ar spalvotų cirkonių akutėmis.

Šiuo metu tiek vyrai, tiek ir moterys dėvi auksinius žiedus ne tik norėdami parodyti šeimyninį statusą: auksiniai žiedai pagyvina stilių, suteikia prabangos. Tačiau svarbu pabrėžti, kad ant vienos rankos nederėtų dėvėti auksinio ir sidabrinio žiedo arba ant dviejų rankų dėvėti daugiau nei dviejų žiedų – toks derinys gali būti neskoningas.

Dažnai nežinoma, kokio dydžio žiedą rinktis. Norint nustatyti žiedo dydį, pirštą, ant kurio nešiosite žiedą, vieną kartą apvyniokite siūlu. Išmatuokite siūlo ilgį milimetrais – tai bus žiedo apskritimo ilgis. Jei jau nešiojate žiedą, pats paprasčiausias būdas sužinoti žiedo dydį yra išmatuoti žiedo skersmenį milimetrais. Gautas skaičius ir yra žiedo dydis.